32. nedelja med letom

- Ob zahvalni nedelji iskrena hvala vsem župnijskim sodelavcem, da darujete svoje sposobnosti, čas in dobrine za skupne naloge. On, ki vidi v srce in tudi vse, kar človeške oči ne zaznajo, naj vam povrne z večnimi darovi. Hvala vsem velikodušnim faranom tudi za vse denarne darove ali druge dobrine, ki jih namenjate za župnijske potrebe. Bog povrni vašo dobroto.

­- Zavod A. M. Slomška in Nova slovenska zaveza vabita na okroglo mizo »Maribor, mesto  nepokopanih trupel«. Na srečanju, ki bo v sredo, 11. 11. ob 18.00 v prostorih Zavoda na Vrbanski c. 30. v Mariboru, bodo sodelovali dr. Jože Dežman, Franci Stanovnik, Peter Sušnik in dr. Ivan Štuhec. Lepo vabljeni!

- Ob četrtkih vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim (po večerni sveti maši).

- V četrtek bo srečanje članov ŽPS. Začnemo s sveto mašo ob 18.00. Lepo vabljeni!

- Otroški pevski zbor Jurčki ima vaje ob  nedeljah ob 9.00 v župnijski učilnici. Če rad in lepo poješ, se nam pridruži tudi ti. Z veseljem te pričakujemo.

-  Novembra bodo v Mariboru potekali 49. Nikodemovi večeri. Naslov letošnjega sklopa Nikodemovih večerov je »Pojdi in ti delaj prav tako!« (Lk 10,37). Glavna tema večerov bo »Usmiljenje«. Tema je zlasti aktualna spričo sedanjih dogodkov, ko se v Evropo zgrinjajo množice beguncev, ko se soočamo s spremembami v kulturi življenja in se spreminja narava družin, ko se soočamo z posledicami kulture smrti, ko je naš glas in vpliv na družbo vedno šibkejši, ko se sprašujemo, kakšno naj bo naše pričevanje v svetu danes … Večeri se bodo pričeli v ponedeljek, 16. novembra, in zaključili v torek, 24. novembra, vsakič ob 19.30 uri v Slomškovi dvorani v Mariboru. Vstop je prost, zaželeni so prostovoljni prispevki.