27. nedelja med letom - rožnvenska

- Smo v oktobru, mesecu molitve rožnega venca. Lepo vabljeni, da v tem mesecu pridete v cerkev, kjer bomo pol ure pred sveto mašo molili rožni venec za naše družine, za naš kraj, župnijo, duhovne poklice … Vabljeni k molitvi tudi doma, kot družina.

-  Od 4. do 12. oktobra poteka teden za življenje. Mladi, vabljeni na srečanje, ki bo v ponedeljek, 5. 10., ob 19.30 v mariborski stolnici.

- Ob četrtkih vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim (po večerni sveti maši).

- V četrtek bo srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

-  Otroci in mladi, skavti vas vabijo na srečanja, ki so ob petkih, od 18.00 do 20.00, na Teznu pri cerkvi (Vrablova ul. 21).

- Otroški pevski zbor Jurčki bo z vajami začel prihodnjo nedeljo, 11.10.2015, ob 9h v župnijski učilnici. Če rad in lepo poješ, se nam pridruži tudi ti. Z veseljem te pričakujemo.

- Od 28. decembra 2015 do 1. januarja 2016  bo v Valenciji (Špa-nija), potekalo evropsko srečanje mladih. Več o tem si lahko preberete na http://www.drustvo-skam.si/esm/.