24. nedelja med letom

- V tem tednu smo začeli z veroukom. Katehetsko pismo in urnik najdete na spletni strani župnije. Vsem veroučencem želimo blagoslovljeno veroučno leto.

­- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni.

- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek, 15. septembra 2015, večerni sveti maši nadaljujemo s srečanjem skupine Pridi in poglej, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Zakrament evharistije« od strani 354 do 376. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo prvo srečanje članov ŽPS v novi sestavi. Ob 19.00 vabljeni k sveti maši, po njej k tihi molitvi in ob 19.45 v župnišče, kjer bo srečanje.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer PRI SLOVANSKIH PRAVOSLAVNIH BRATIH. O vtisih z romanja po Makedoniji in Srbiji bo razmišljal naš gospod dekan Alojz Petrič. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 18. septembra 2015, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Župnijsko romanje v Ljubljano in Polhov Gradec bo v soboto, 19. septembra. Avtobus je že zaseden. Tisti, ki še niste poravnali 20,00 € za romanje (prevoz in kosilo), storite to v tem tednu. Odhod avtobusa bo ob 7.30 izpred župnijske cerkve.

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi na tel. št. 02/22 080 44!

- Od 28. decembra 2015 do 1. januarja 2016  bo v Valenciji (Špa-nija), potekalo evropsko srečanje mladih. Ta srečanja so priložnost, da mladi teden dni preživijo v skupnosti kristjanov iz vse Evrope in spoznajo življenje krajevnih Cerkva. Tovrstna srečanja so najbolj znana po skupnih molitvah, ki mladega človeka na preprost in privlačen način pritegnejo v skrivnost občestvenega življenja z Bogom. Več o tem si lahko preberete na http://www.drustvo-skam.si/esm/.