23. nedelja med letom

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo ... Hvala vsem, ki skrbite za pogostitev.

- Jutri, 7. septembra, se začne verouk. Otroke iz 1. razreda ali tiste, ki doslej še niso obiskovali verouka, morajo starši prijaviti v župnišču. Enako velja za otroke, ki bodo verouk obiskovali v Reki!!

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek je praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši.

­- Tudi v novem pastoralnem letu se bomo v biblični skupini zbirali ob Svetem pismu in se pogovarjali o Božji besedi v njem. Prvo srečanje bo v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o 14. poglavju Markovega evangelija, od 10. do 26. vrstice (Mr 14,10-26). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek, 10. 9., bo ob 17.30 v Razvanju srečanje za starše vseh veroučencev, ki obiskujejo verouk v Razvanju.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Župnijsko romanje v Ljubljano in Polhov Gradec bo v soboto, 19. septembra. Prijave sprejemamo v župnišču do zapolnitve enega avtobusa. Cena romanja (kosilo+prevoz) je predvidoma 20,00 €. Prosimo, da poravnate v župnišču do prihodnje nedelje.

- Mladi, 19. septembra, vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična. Prijave zbiramo v župnišču samo še ta teden.

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi na tel. št. 02/22 080 44!