- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V soboto, 5. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Somaševanje ob 10.00 bo vodil mariborski nadškof g. Alojzij Cvikl.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu. Hvala za vaše darove, ki jih namenjate za cerkvene potrebe!

- Župnijsko jesensko romanje v Ljubljano in Polhov Gradec bo v soboto, 19. septembra. Prijave sprejemamo v župnišču do zapolnitve enega avtobusa. Več o romanju v prihodnjem Zvonu.

- Mladi, 19. septembra, vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi na tel. št. 02/22 080 44!