­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

-  V petek bo večerna sveta maša ob 18.00.

- V petek, na predvečer praznika Marijinega vnebovzetja, vabljeni na Ptujsko goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša (ob somaševanju duhovnikov jo bo daroval mariborski nadškof Alojzij Cvikl), po njej pete litanije in procesija z lučkami. Ves čas bo priložnost za sveto spoved. V soboto, na praznik Marijinega vnebovzetja, bodo svete maše na Ptujski gori ob 6.30, 8.00, 10.00, 12.30 in 19.00. Slovesna sveta maša bo ob 10.00 (daroval jo bo mariborski nadškof Alojzij Cvikl).

- Na praznik lepo vabljeni tudi v domačo cerkev, kjer bomo pri vseh svetih  mašah obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji.

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!