17. nedelja med letom - Krištofova

- Danes je Krištofova nedelja. Dar, ki ga boste oddali v nabiralnik pri izhodu, je namenjen za misijone. Bog povrni. V imenu vseh misijonarjev se vam zahvaljujemo za vašo dobroto!

- Danes popoldan bo v naši župniji srečanje članov misijonske molitvene zveze. Ob 14.00 bo molitvena ura, ob 15.00 sveta maša in po njej pogovor z misijonarjem ter skromna pogostitev pred cerkvijo.

- Jutri, v ponedeljek,  pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V torek in soboto bosta sveti maši zjutraj ob 7.30.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!