­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V nedeljo, 26. julija, bo Krištofova nedelja. Skupaj bomo prosili, da nam Bog na priprošnjo svetega Krištofa deli svoj blagoslov in nas varuje na vseh naših poteh. V svoje molitve bomo vključili vse udeležence v prometu – tudi naše misijonarje. Pri bogoslužju se bomo Bogu zahvalili za srečno prevožene kilometre ter blagoslovili vozila, voznike in vse udeležence v prometu. Hkrati pa poteka akcija MIVA, ko zbiramo sredstva za nakup novih prevoznih sredstev, za naše misijonarje. Hvala za vsak vaš dar, ki ga boste darovali pri izhodu iz cerkve.

-  Prihodnjo nedeljo bo v naši župniji srečanje članov misijonske molitvene zveze. Ob 14.00 bo molitvena ura, ob 15.00 sveta maša in po njej pogovor z misijonarko s. DORICO SEVER, ki deluje v Kanadi. Po pogovoru skromna pogostitev pred cerkvijo. Vabljeni!

-  Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!