15. nedelja med letom

- Danes popoldan bo ob 15.00 blagoslov obnovljene Vreclove kapele v Zg. Hočah. Lepo vabljeni.

­ - V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­ - V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke. Prijavite se v župnišču le še do te srede. Lepo vabljeni!

- Na spletni strani Družine (rubrika Cerkvene informacije/Duhovni utrip) najdete bogato duhovno ponudbo v poletnih mesecih za vse generacije, skupine, posameznike in družine tako doma kot v tujini.

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!