13. nedelja med letom

- Jutri, v ponedeljek, je praznik apostolov Petra in Pavla. Lepo vabljeni k sveti maši in molitvi za duhovne poklice.

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Na Ptujski Gori obhajajo v četrtek, 2. julija, praznik Ptujskogorske Matere Božje ali Šentvoršca. Praznovanje se bo začelo s slovesno vigilijo na predvečer praznika, 1. julija. Ob 20. uri bo somaševanje vodil ljubljanski nadškof in metropolit, mons. Stanislav Zore. Po maši bo procesija z lučkami. Sledi nočno bedenje in polnočna maša.  Na sam praznik bodo maše ob 6.30 ter ob 8., 10. in 19. uri. Mašo ob 10. uri bo daroval nadškof Zore, po maši bodo péte litanije Matere Božje. Ves čas praznovanja bo priložnost za spoved.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Ta petek g. župnik ne bo obiskoval bolne in ostarele po domovih. Obiskal jih bo prihodnji petek.

- Katehistinja Marinka v Razvanju pripravlja za otroke počitniške delavnice od 30. 6 do 4. 7. in sicer od 9.-12. ure. Vabljeni, spet bo luštno!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke. Prijavite se čimprej. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!

- Na polici s tiskom je še vedno novomašna Družina (3,70 €). Ker smo dobili več izvodov, jo lahko kupite tudi tisti, ki niste naročniki. Priporočamo.