11. nedelja med letom

- Jutri zvečer bo v naši župniji srečanje tajnikov ŽPS Mariborske naddekanije, zato bo sveta maša zjutraj ob 7.30.

- Zakonski jubilanti, v župnišču lahko dobite fotografije srečanja.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška pripravlja koncert z naslovom: »POD ZVEZDAMI«, ki bo v četrtek, 18. junija 2015 ob 20 uri  na Slomškovem trgu pred mariborsko stolnico. Sodelujejo: orkester, zbor in komorne skupine, pevski solisti ter učitelji, gostje - učenci in učitelji Zasebne glasbene šole v samostanu sv. Petra in Pavla Ptuj. Vstop je prost! Lepo vabljeni.

- Katehistinja Marinka v Razvanju pripravlja za otroke počitniške delavnice od 30.6 do 4.7. in sicer od 9.-12. ure. Vabljeni vsi otroci, ki radi pojejo, se igrajo in imajo radi Jezusa :) Spet bo luštno!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi! Pokličite Agencijo Sonček, na tel št. 02-22-080-44.