Sveta Trojica

- V tem tednu zaključimo z veroučnim letom. Veroučenci bodo dobili spričevala. Podpisana vrnejo v septembru, prvo uro verouka. Vsem želimo prijetne počitniške dneve in obilo Božjega varstva.

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi - Telovo. Po večerni sveti maši bo telovska procesija, ki vključuje tudi prošnje za blagoslov vsega našega dela - na poljih, v vinogradih, v gozdovih, v tovarnah, pisarnah … Lepo vabljeni!

- Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- RK Hoče vabi v soboto, 6. 6., od 7. do 10.00 na meritve, ki bodo v Kulturnem domu Hoče. Bodite tešči. Prispevek je 5,00 €

- Prihodnjo nedeljo lepo vabljeni k svetemu Lenartu, kjer bo sv. maša ob 10.30, po njej pa telovska procesija.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene vzdrževanju cerkvenih stavb. Hvala za vsak vaš dar!

- Zakonski jubilanti, v župnišču lahko dobite fotografije srečanja.

- Katehistinja Marinka v Razvanju pripravlja za otroke počitniške delavnice od 30.6 do 4.7. in sicer od 9.-12. ure. Vabljeni vsi otroci, ki radi pojejo, se igrajo in imajo radi Jezusa :) Spet bo luštno!

- V dneh od 6. do 11. julija bo v Slivnici potekal oratorij, ki bo popestril počitniške dni osnovnošolcev. Rezervirajte si čas, saj bo to spet nekaj prijetnega v zvezi s koristnim.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke. Prijavnice za delavnice, ki jih organizirajo naši animatorji,  boste lahko dobili pri verouku in jih oddali najkasneje do 5. junija v župnišču. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico. Kdor bi želel na romanje, naj se čimprej prijavi!