7. velikonočna nedelja

- Iskrena hvala članom Karitas in drugim župnijskim sodelavcem,  ki ste pomagali pri pripravi in izvedbi srečanja gasilcev (3. maja) in današnjega srečanja zakonskih jubilantov.

- Otroci, mladi in tudi vsi ostali, vabljeni ob 19.00  k sveti maši in šmarnicam.

­ - V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pridi in poglej! V torek, 19. 5. 2015, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Zakrament birme« od strani 345 do 353. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer S PAVLOM PO IGNACIJEVI POTI. O vtisih z romanja po Makedoniji in Grčiji bo razmišljal naš gospod dekan ALOJZ PETRIČ. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 22. maja 2015, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo bo po sv. maši ob 10.00 kratek koncert Hočkih tamburašev. Lepo vabljeni!

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška vpisuje za šol. l. 2015/2016 v glasbene in baletne programe. Preizkus plesnih sposobnosti bo v prostorih OŠ Hoče v petek, 29. maja 2015, ob 18.30.

- V dneh od 6. do 11. julija bo v Slivnici potekal oratorij, ki bo popestril počitniške dni osnovnošolcev. Rezervirajte si čas, saj bo to spet nekaj prijetnega v zvezi s koristnim.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke. Prijavnice za delavnice, ki jih organizirajo naši animatorji,  boste lahko dobili pri verouku in jih oddali najkasneje do 5. junija v župnišču. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico.