6. velikonočna nedelja

- Otroci, mladi in tudi vsi ostali, vabljeni ob 19.00  k sveti maši in šmarnicam.

- Pred praznikom Gospodovega vnebohoda so prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja. V ponedeljek po sv. maši bodo v Hočah litanije vseh svetnikov, pri Križni kapeli v torek, v Razvanju pa v sredo.

-  Jutri, v ponedeljek, bo po šmarnicah slavilna molitev. Lepo vabljeni.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. Tokrat se bomo pogovarjali o 13. poglavju Markovega evangelija, od 1. do 13. vrstice (Mr 13,1-13). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V sredo bo po šmarnicah kratek sestanek staršev letošnjih prvoobhajancev. Prosim, da se sestanka zagotovo udeležite.

- V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Vabljeni k sv. mašam. Pri Križni kapeli bo sv. maša ob 10.00.

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.00 srečanje zakonskih jubilantov. V primeru lepega vremena se zakonci zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.45. Klopi v cerkvi bodo rezervirane zanje. Hvala za razumevanje.

- V dneh od 6. do 11. julija bo v Slivnici potekal oratorij, ki bo popestril počitniške dni osnovnošolcev. Rezervirajte si čas, saj bo to spet nekaj prijetnega v zvezi s koristnim.

- Od 22. do 24. julija bodo v Hočah počitniške delavnice za vse veroučence od 1. do 8. razreda, pa tudi za predšolske otroke. Prijavnice za delavnice, ki jih organizirajo naši animatorji,  boste lahko dobili pri verouku in jih oddali najkasneje do 5. junija v župnišču. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na romanje v Medjugorje, ki bo od 26. do 28. oktobra. Na poti domov se bomo ustavili še v Sarajevu. Cena romanja je 144,00 €. Pri izhodu iz cerkve pa si lahko vzamete list s programom romanja in prijavnico.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče