5. velikonočna nedelja

- Vsem dosedanjim članom Župnijsko pastoralnega sveta se zahvaljujemo za njihovo sodelovanje. Člani ŽPS v novem mandatu od 2015 do 2020 so (po abecednem vrstnem redu): Marjana Barbarič, Nenad Bartol, Borut Bauman, Brigita Bedenik, Marica Bergauer, Terezija Bratuša, Valerija Černe, Jože Emeršič, Dragica Falež, Marija Frangež, Sašo Gomaz, Franc Hajdin, Drago Kac, Katja Kac Zupanič, Viktorija Knez, Erika Komatovič, Jelka Kozar, Andrej Kozel, Anton Lovrenčič, Marija Muhič, Marija Magdalena Novak, Alojz Petrič, Marko Sel, Polonca Sernc, Gorazd Sobočan, Majda Strašek Januš, Marija Strašek Vrecl, Matjaž Strnad, Andrej Štesl, Filip Tobias, Marija Vidovič, Jaka Visočnik, Milena Vodušek, Helena Žnidarič. Vsem predlaganim in potrjenim članom čestitamo ter jim pri njihovem delu želimo obilo Božjega blagoslova. Prva seja bo predvidoma drugi četrtek v septembru.

- VSAK  DAN V MAJU OB  19.00. ŠMARNICE! OTROCI, navdušite drug drugega za obiskovanje šmarnic!

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Bratje minoriti z veseljem vabijo na 11. Marijafest, ki bo v baziliki na Ptujski Gori, v soboto, 9. maja 2015 ob 17.00.

- V nedeljo, 17. maja 2015, bo ob 10.00 srečanje zakonskih jubilantov. Prijavite se v župnišču do 8. maja!