4. velikonočna nedelja

­- Jutri, v ponedeljek, lepo vabljeni k slavilni molitvi, ki bo po večerni sveti maši.

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- Torek bo po večerni sveti maši srečanje bibli-čne skupine. Tokrat se bomo pogovarjali o 12. poglavju Markovega evangelija, od 35. do 44. vrstice (Mr 12, 35-44). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- G. župnik bo na prvi petek obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V petek je prvi maj in s tem tudi začetek majske pobožnosti – šmarnic. Šmarnice bodo zvečer ob 19.00. K šmarnicam lepo vabljeni vsi župljani, še posebej pa prvoobhajanci, birmanci in ostali otroci, skupaj s svojimi starši.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene potrebam župnije. Bog povrni vsak vaš dar!

- Župnijska karitas Hoče prisrčno vabi vse gasilce naših treh gasilskih društev Bohova, Hoče in Razvanje na praznovanje Florjanove nedelje. V čast sv. Florjanu, zavetniku gasilcev, bo v nedeljo, 3. maja 2015, ob 10. uri sveta maša v župnijski cerkvi sv. Jurija v Hočah. Po maši pripravljamo v župnišču tudi pogostitev z družabnim srečanjem.Veselimo se, da je Florjanova nedelja postala naše tradicionalno druženje.To naj bo drobna zahvala za vsa vaša nesebična dejanja in pomoč. Sodelavci Župnijske karitas.

- Župnijska karitas Hoče prisrčno vabi zakonske jubilante, ki letos praznujete okroglo obletnico (5, 10, 15 … in vse do 70!). Vaše praznovanje in vaš zakon želimo blagosloviti pri sveti maši, ki bo v nedeljo, 17. maja 2015, ob 10. uri v župnijski cerkvi sv. Jurija v Hočah. Po maši pripravljamo v župnišču družabno srečanje. Letošnji jubilanti dobite pisna vabila, lahko pa se sami že pred tem prijavite g. dekanu Alojzu Petriču v župnišču ali na elektronski naslov alojz.petric@rkc.si. Zadnji rok prijave je 8. maj 2015. Veselimo se, da je vaš DA postal življenjska sreča in da v vašem zakonu ostaja prostor tudi za Boga. Sodelavci Župnijske karitas.