2. postna nedelja

- Jutri, 2. 3., bo po večerni sveti maši srečanje staršev letošnjih birmancev. Starši, lepo vabljeni tudi k sveti maši!

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Skupina Pridi in poglej bo tokrat izjemoma v torek, 3. 3. 2015, po večerni sveti maši. Razmišljali bomo ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Zakramentalno obhajanje velikonočne skrivnosti« od strani 311 do 327. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

-  Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi, ki pa bodo zaradi večnih molitev nekoliko spremenjene. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V četrtek in petek (5. in 6. marec) je za našo župnijo slovesni praznik CELODNEVNEGA ČEŠČENJA NAJSVETEJŠEGA.

- V četrtek zjutraj začnemo češčenje s sveto mašo. Najsvetejše bo izpostavljeno do 10.00, do druge svete maše. V tem času vabljeni k molitvi rožnega venca, tihi adoraciji, spovedi. Najsvetejše bo zopet izpostavljeno do 14.30.

- S češčenjem bomo nadaljevali v Razvanju, kjer bo ob 14.45 molitev križevega pota, nato rožni venec in tiha molitev pred najsvetejšim. Ob 17.00 bo sveta maša.

- V petek bo enako kot v četrtek dopoldan. Ob 15.00 bo v Hočah molitev rožnega venca, ob 16.00 križev pot in ob 17.00 sklepna sveta maša s somaševanjem dekanijskih duhovnikov. Somaševanje bo vodil p. Gavdencij Skledar, OFM Conv. Lepo vabljeni, še zlasti ministranti, birmanci, prvoobhajanci ter ostali veroučenci skupaj s starši.

-  KO Rdečega križa Hoče vabi v soboto, 7.  marca, med 7 in 10 uro v  Kulturni dom Hoče na merjenje krvnega tlaka, holesterola in krvnega  sladkorja. Pridite tešči! Plačilo meri-tev znaša 5 evrov.

- Agencija Aritours vabi na 20. tradicionalno postno romanje Mariborske metropolije v Dalmacijo. Romanje bo 20. in 21. marca. Cena romanja je 139,00 €, ob prijavi plačate 50,00 €. Več informacij dobite v župnišču. Prijavite se do 9. marca!