2. nedelja po božiču

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste po sveti maši lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo.

- V torek je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam. Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, in so zbrali kaj denarja, naj ga prinesejo ter položijo k jaslicam. Bogu hvala za vašo dobroto.

- V torek je pol ure pred večerno sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- V sredo bo sveta maša tudi dopoldan ob 9.00. Dekanijski duhovniki imamo pri nas rekolekcijo. Vabljeni!

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Mladi (devetošolci, dijaki in študenti), vabljeni k mladinskim srečanjem, ki so ob sobotah zvečer po večerni sveti maši.

-  Otroci in mladi vabljeni k pevskemu zborčku Jurčki. Vaje imajo v nedeljo ob 9.00 dopoldan v veroučni učilnici.

- V vsako verno družino spada vsaj en verski časopis. Verski tisk si lahko naročite na dom, naročila pa sprejemamo tudi v župnišču.

Naročnina za to leto je:

- Ognjišče: 28,50 €

- Družina: 96,20 €
- Beseda med nami: 20,40 €
- Božje okolje: 26,40 €

- Mohorjeve knjige 45,00 €
- Mavrica: 37,00€

- Misijonska obzorja: 9 €

- Prijatelj: 11,70 €

- Cerkev danes: 35,40 €

- Na polici s tiskom je še na voljo:

• nova številka Družine