SPOMIN VSEH VERNIH RAJNIH

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo … Hvala vsem, ki poskrbite za pogostitev!

- V torek je pol ure pred sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

­- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

­- Mladi (devetošolci, dijaki in študenti), vabljeni k mladinskim srečanjem, ki so ob sobotah zvečer po večerni sveti maši.

- Otroci in mladi, ki imate lep glas in veselje do petja, vabljeni, da se pridružite otroško-mladinskemu pevskemu zborčku Jurčki. Vaje so  v nedeljo ob 9.00 v veroučni učilnici. Prisrčno vabljeni!

- Prihodnja nedelja je zahvalna in hkrati Lenartova, zato bo sv. maša tudi pri sv. Lenartu ob 10.30. Lepo vabljeni!

- Evropsko srečanje mladih bo od 28. 12. 2014 do 1. 1. 2015 v Pragi. Cena srečanja je 119,00 € za prevoz in organizacijo ter predvidoma 65,00 € solidarnostni prispevek (hrana, nastanitev, javni prevozi v Pragi …). Več o srečanju najdete na spletni strani Društva SKAM.