29. nedelja med letom - misijonska

-  Oktober je mesec rožnega venca. Vabljeni k tej molitvi po družinah in pred sveto mašo.

- Danes je misijonska nedelja. Bog povrni vsem, ki boste, ali ste že darovali za pomoč misijonskim deželam in našim misijonarjem. Osrednje praznovanje za našo škofijo bo na Hajdini, kjer bo ob 15.00 molitvena ura in ob 16.00 sveta maša, ki jo bo daroval škofijski kancler Janez Lesnika.

- Danes popoldan bo na Ptujski Gori, od 14.00 do 16.00, srečanje bodočih birmancev (veroučenci iz 8. razreda), staršev in botrov. Lepo vabljeni!

- V torek je pol ure pred sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- Ob petkih vabljeni k Delavnicam molitve in življenja. Srečanja so po večerni sveti maši v župnišču.

- Mladi (devetošolci, dijaki in študenti), vabljeni k mladinskim srečanjem, ki so ob sobotah zvečer po večerni sveti maši.

- Evropsko srečanje mladih bo od 28. 12. 2014 do 1. 1. 2015 v Pragi. Udeležence iz Evrope in drugih koncev sveta bodo s pomočjo lokalnih župnij sprejeli prebivalci češke prestolnice. Cena srečanja je 119,00 € za prevoz in organizacijo ter predvidoma 65,00 € solidarnostni prispevek (hrana, nastanitev, javni prevozi v Pragi …). Več o srečanju najdete na spletni strani Društva SKAM.