28. nedelja med letom

-  Oktober je mesec rožnega venca. Vabljeni k tej molitvi po družinah in pred sveto mašo.

- Od jutri dalje (13. oktobra) bodo večerne svete maše ob 17.00 v Razvanju in ob 18.00 v Hočah.

­- Jutri zvečer ne bo slavilne molitve. Lepo vabljeni v ponedeljek, 27. oktobra, po večerni sveti maši.

- V torek je pol ure pred sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- Ob petkih vabljeni k Delavnicam molitve in življenja. Srečanja so po večerni sveti maši v župnišču.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer MED BALTIKOM IN JADRANOM PO EVROPSKI PEŠPOTI, kamor nas bo popeljal JAKA LIČEN, evropski pohodnik in informatik iz osrčja Slovenskih goric, iz Desternika. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 17. oktobra 2014, ob 18.45. Lepo vabljeni!

Ženski pevski zbor Nove KBM Maribor z zborovodkinjo Petro Kozar Bežan in gosti, vabi na koncert, ki bo v petek, 17. 10. 2014, ob 19.00 uri v dvorani Kulturnega doma Hoče. Vstop prost.

- Mladi, vabljeni k mladinskim srečanjem, ki so ob sobotah zvečer po večerni sveti maši.

-  Prihodnja nedelja je misijonska nedelja. Bog povrni vsem, ki boste darovali za pomoč misijonskim deželam in našim misijonarjem. Osrednje praznovanje za našo škofijo bo na Hajdini, kjer bo ob 15.00 molitvena ura in ob 16.00 sveta maša, ki jo bo daroval škofijski kancler Janez Lesnika.

- Evropsko srečanje mladih bo od 28. 12. 2014 do 1. 1. 2015 v Pragi. Udeležence iz Evrope in drugih koncev sveta bodo s pomočjo lokalnih župnij sprejeli prebivalci češke prestolnice. Cena srečanja je 119,00 € za prevoz in organizacijo ter predvidoma 65,00 € solidarnostni prispevek (hrana, nastanitev, javni prevozi v Pragi …). Več o srečanju najdete na spletni strani Društva SKAM.