27. nedelja med letom - rožnovenska

- Oktober je mesec rožnega venca. Vabljeni k tej molitvi po družinah in pred sveto mašo.

­- V torek je pol ure pred sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- V sredo bo ob 19.45 srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni - tudi k sveti maši!

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

­- Ob petkih vabljeni k Delavnicam molitve in življenja. Srečanja so po večerni sveti maši v župnišču.

- Mladi in birmanci, vabljeni k mladinskim srečanjem, ki so ob sobotah zvečer po večerni sveti maši.

- Evropsko srečanje mladih bo od 28. 12. 2014 do 1. 1. 2015 v Pragi. Udeležence iz Evrope in drugih koncev sveta bodo s pomočjo lokalnih župnij sprejeli prebivalci češke prestolnice. V osrčju Evrope, mesto tisočerih stolpov in zvonikov, še vedno privablja najrazličnejše narode in posameznike ter s svojo kulturno in duhovno dediščino obljublja bogat in prisrčen sprejem. Več o srečanju eni od prihodnjih številk Zvona.