­- V torek je pol ure pred sveto mašo  molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

­- Pridi in poglej - V torek, 16. 9. 2014, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Verniki – hierarhija, laiki, posvečeno življenje« od strani 244 do 260. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom KO GRE DOBRO ČEBELAM,GRE DOBRO LJUDEM. Svoje druženje s čebelami in najnovejša odkritja nam bo ob sliki predstavil CIRIL TOVŠAK, čebelar in planinec iz Hoč. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 19. septembra 2014, ob 18.45. Lepo vabljeni!

­-  V soboto, 20. septembra, bo župnijsko romanje na Gorenjsko. Ustavili se bomo v Kropi, kjer bomo imeli sveto mašo. Nato si bomo gledali Kovaški muzej. Na poti domov bo na Brezjah priložnost za tiho molitev. Na voljo ni več prostih mest. Cena romanja (prevoz, kosilo, vstopnina za muzej) je 22,00 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00 iz Hoč. En avtobus bo ob 6.45 pobral romarje v Razvanju pri gostilni Lebe. Bodite točni!

- Mladi, vabljeni na Stično mladih, ki bo v soboto, 20. septembra 2014. Prijavite se v župnišču.

- Od 26. do 28. septembra bodo v Podlehniku duhovne vaje za letošnje birmance in birmanke. Otroci se prijavijo pri verouku.

- »Učimo se moliti, da bi se naučili živeti«. Po nekaj letih se Delavnice molitve in življenja vračajo v našo župnijo. Pred nami je priložnost, da na 15. srečanjih poglobimo vero, utrdimo molitveno življenje in odkrijemo, kako nam odnos z Bogom pomaga graditi odnos z bližnjimi, do dela, časa …Prvo, uvodno srečanje, bo v petek, 26. 9., po večerni sveti maši, predstavitev pa prihodnjo nedeljo, 21. 9., po jutranji in sv. maši ob 10.00.