22. nedelja med letom

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo ...

- Jutri je praznik Marijinega rojstva (mali šmaren), zato lepo vabljeni k sveti maši.

- Ta ponedeljek slavilne molitvene skupine ne bo, ker je bila prejšnji teden. Dobimo se zopet 22. septembra. Lepo vabljeni!

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Srečanja biblične skupine bodo odslej vsak drugi in četrti torek v mesecu. Naše prvo srečanje v novem pastoralnem letu bo ta torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o Markovem evangeliju, 8. poglavje, 1.- 21. vrstica (Mr 8, 1-21). Pridi in prisluhni, kako te Bog nagovarja z besedami Svetega pisma. Veseli smo vsakogar, ki se nam pridruži na naših srečanjih!

- V sredo bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

­ - V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Ob sobotah po večerni sv. maši bodo srečanja mladih. Mladi - pridružite se nam!

- V soboto, 13. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Geslo: »Vi pa ste Božja njiva.« (1Kor 3,9). Začetek ob 8.30 (molitvena ura, program za mlade, križev pot), ob 10.00 sveta maša.

- V soboto, 20. septembra, bo župnijsko romanje na Gorenjsko. Ustavili se bomo v Kropi, kjer bomo imeli sveto mašo. Po kosilu si bomo ogledali Kovaški muzej. Na poti domov bo na Brezjah možnost za tiho molitev. Na voljo ni več prostih mest. Cena romanja (prevoz, kosilo, vstopnina za muzej) je 22,00 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00.

- Mladi, vabljeni na Stično mladih, ki bo v soboto, 20. septembra 2014. Prijavite se v župnišču.