17. navadna nedelja - Krištofova

- Danes je Krištofova nedelja. Po sv. mašah blagoslavljamo vaša prevozna sredstva. V zahvalo za srečno prevožene kilometre vas naprošamo, da z veseljem namenjate svoj dar za nakup prepotrebnih vozil našim misijonarjem. Akcija MIVA Slovenija v imenu naših misijonarjev trka na vaša srca in se vam vnaprej zahvaljuje.

- Vsak 2. in 4. ponedeljek je po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

-  Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva nedelja v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene obnovi fasade na cerkvi v Razvanju. Hvala vsem, ki ste že ali še boste darovali v ta namen.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče