Sveta Peter in Pavel

- Škofijska gimnazija prireja Poletni dan na Škofijski za sedmošolce in osmošolce. Učenci bodo 30. 6.  preživeli zanimiv dan, obogaten z različnimi dejavnostmi, v družbi dijakov gimnazije. Več informacij in elektronsko prijavnico najdete na www.skofijska.si.

- V Razvanju bodo počitniške delavnice za otroke od 30. 6. do 4. 7. med 10. in 12. uro. Skupaj bomo peli, se igrali, spoznavali Sveto pismo … Pridite, luštno bo! J

- V torek zvečer, na predvečer praznika Gorske Matere Božje, vabljeni na Ptujsko Goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša in po njej procesija z lučkami, ob 24.00 polnočna sveta maša. V sredo, 2. julija, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00 in 19.00. Ves čas bo priložnost za sv. spoved. Vabijo bratje minoriti.

- Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov.  Bog povrni vsak vaš dar!

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.30 sv. maša pri Lenartu. Po njej bo telovska procesija. Lepo vabljeni!

- V nedeljo, 6. julija, bo pri svetih mašah predstavitev misijonske odprave mladih prostovoljcev na Madagaskar. Odhajajo na pomoč pri pastoralnem delu v župnijah naših slovenskih misijonarjev - to so Pedro Opeka, Jože Adamič, Tone Kerin, Izidor Grošelj, Janez Krmelj, Janez Mesec. Pripravljali bodo oratorije za otroke in pomagali tudi pri ostalem delu v misijonu. Denar, ki ga zbirajo je namenjen izključno za potrebe misijonov, ki jih bodo obiskali (prostovoljci si stroške potovanja plačujejo sami). Lepo vabljeni, da jih podpremo!