Sveta Trojica

- Vsak 2. in 4. ponedeljek je po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V torek je pred sveto mašo skupna molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- Pridi in poglej - V torek, 17. 6. 2014, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje »Cerkev je ena sveta, katoliška in apostolska« od strani 228 do 244. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V četrtek je praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi -  za kristjane eden največjih praznikov. »To je kruh za življenje sveta«, je dejal Jezus. Za ta velik dar se bomo zahvalili s svetima mašama ob 10.00 in 19.00. Po večerni sv. maši bo telovska procesija z Najsvetejšim okoli cerkve in blagoslov na štiri strani neba.

- Od 27. junija ob 18.30 do 28. junija ob 19.00 bo v mariborski stolnici potekala 24-urna molitev za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Sodelovala bo tudi naša župnija – molili bomo v soboto (28. 6.) med 15. in 16. uro. Lepo vabljeni!

- V Razvanju bodo počitniške delavnice za otroke od 30. 6. do 4. 7. med 10. in 12. uro. Skupaj bomo peli, se igrali, spoznavali Sveto pismo … Pridite, luštno bo! J