7. velikonočna nedelja

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na druženje ob kavici, čaju, pecivu. Hvala vsem, ki poskrbite za pogostitev!

V tem tednu bomo zaključili letošnje veroučno leto. Za nami je leto, ki se je preko uvodnih ur, praznovanja sv. brime in  preko adventnega časa prevesilo v veliko noč ter zaključilo s slovesnostjo prvega svetega obhajila. Vmes pa je bilo seveda tudi miklavževanje, advetna akcija, šmarnice, ... Ob koncu tega leta sklenimo, da bomo kot apostoli vztrajali. Vztrajali v molitvi, v obisku sv. maše, v delanju dobrih del, ... Naj nam v tem počitniškem času pri tem pomaga Bog s svojim blagoslovom!

- V torek je pred sveto mašo skupna molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- V četrtek po večerni sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim

- Nabirka za pomoč prizadetim v poplavah na Balkanu bo prihodnjo nedeljo, 8. junija. Hvala za vsak vaš dar!

-  Prihodnjo nedeljo vabljeni na kratek koncert tamburašev KUD Hoče. Koncert bo po sv. maši ob 10.00.

-  Iskrena hvala članom Župnijske karitas pri organizaciji in izvedbi srečanja starejših občanov.

- Zakonski jubilanti lahko dobijo fotografije v župnijski pisarni.