6. velikonočna nedelja

- Otroci, mladi in tudi vsi ostali, še ta teden lepo vabljeni vsak dan ob 19.00  k sveti maši in šmarnicam.

- NOVO - Slavilna molitvena skupina bo imela srečanja 2. in 4. ponedeljek v mesecu. Prvo srečanje bo jutri,  v ponedeljek, 26. maja, v cerkvi (po šmarnicah). Lepo vabljeni!

- V torek je pred sveto mašo skupna molitev rožnega venca. Lepo vabljeni!

- Pred praznikom Gospodovega vnebohoda so prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja. V ponedeljek po sv. maši bodo v Hočah litanije vseh svetnikov, pri Križni kapeli v torek, v Razvanju pa v sredo.

-  V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Vabljeni k sv. mašam. Pri Križni kapeli bo slovesna sv. maša ob 10.00.

- Župnijska karitas Hoče vas lepo vabi na srečanje starejših faranov nad 75 let, ki bo v soboto, 31. maja 2014. Ob 14. uri bo sveta maša v župnijski cerkvi sv. Jurija, ob 15. uri pa kulturni program v Kulturnem domu Hoče. Veselimo se srečanja z vami.

-  Prihodnja nedelja je prva v mesecu. Nabirke pri svetih mašah bodo namenjene obnovi fasade na podružnični cerkvi v Razvanju.

- Nabirka za pomoč prizadetim v poplavah na Balkanu bo v nedeljo, 8. junija. Hvala za vsak vaš dar!

- Iskrena hvala članom Župnijske karitas pri organizaciji in izvedbi srečanja gasilcev in zakonskih jubilantov. Fotografije lahko dobite v župnijski pisarni.