5. velikonočna nedelja

- Otroci, mladi in tudi vsi ostali, lepo vabljeni vsak ob 19.00  k sveti maši in šmarnicam.

- V četrtek ob 18.00 sv. spoved otrok in staršev letošnjih prvoobhajancev.

- V petek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. Tokrat se bomo pogovarjali o 6. poglavju Markovega evangelija, od 30. do 56. vrstice (Mr 6, 30-56). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- Prihodnjo nedeljo bomo v župniji obhajali slovesnost prvega svetega obhajila. Otroke in njihove družine podprimo z molitvijo. Prvoobhajanci se zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.45. Klopi v cerkvi bodo rezervirane tudi za njihove starše. Hvala za razumevanje.

- Slavilna molitvena skupina bo imela srečanja 2. in 4. ponedeljek v mesecu. Prvo srečanje bo v ponedeljek, 26. maja, v cerkvi (po šmarnicah). Lepo vabljeni!

Župnijska karitas Hoče lepo vabi na srečanje starejših faranov nad 75 let, ki bi v soboto, 31. maja 2014. Ob 14. uri bo sveta maša v župnijski cerkvi sv. Jurija, ob 15. uri pa kulturni program v Kulturnem domu Hoče. Veselimo se srečanja z vami.