2. velikonočna nedelja

- Veroučenci imajo ta teden prvomajske počitnice.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

Spet kliče nas venčani maj, k Mariji v nadzemeljski raj … Šmarnice bodo vsak večer ob 19.00. Vabljeni.

- G. župnik bo na prvi petek obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V petek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. Tokrat se bomo pogovarjali o 6. poglavju Markovega evangelija, od 1. do 29. vrstice (Mr 6, 1-29). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

-  Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene obnovi cerkve v Razvanju. Bog povrni vsak vaš dar!

- Župnijska karitas Hoče  prisrčno vabi vse gasilce naših treh gasilskih društev Bohova, Hoče in Razvanje na praznovanje Florjanove nedelje. V čast sv. Florjanu, zavetniku gasilcev, bo v nedeljo, 4. maja 2014, ob 10. uri sveta maša v župnijski cerkvi sv. Jurija v Hočah. Po maši pripravljamo v župnišču tudi pogostitev z družabnim srečanjem. Veselimo se, da bo Florjanova nedelja postala naše tradicionalno druženje. To naj bo drobna zahvala za vsa vaša nesebična dejanja in pomoč. Sodelavci Župnijske karitas

-  V nedeljo, 11. maja, bo ob 10.00 srečanje zakonskih jubilantov. Prijavite se v župnišču do 30. aprila.