4. postna nedelja - leto a

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami sta prvi četrtek in prvi petek z ustreznimi pobožnostmi.  Prvi četrtek molimo za duhovnike in duhovne poklice, prvi petek je namenjen čaščenju Srca Jezusovega, prva sobota čaščenju Marijinega Srca. Lepo vabljeni k sveti maši.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih. Svojce naprošamo, da bi poskrbeli za svoje domače, ki ne morejo več v cerkev in bi jim omogočili srečanje z Jezusom v obhajilu in spovedi.

- Postne petke lepo vabljeni k pobožnosti  križevega pota, ki bo pol ure pred sveto mašo. Birmanke in birmanci naj se vsaj enkrat udeležijo križevega pota.

- Za letošnje birmance, birmanke, njihove starše in botre bo prihodnjo nedeljo, 6. 4. med 15.00 in 17.00, dekanijsko srečanje na Ptujski Gori. Srečanja naj se zagotovo udeležijo!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene obnovi fasade na cerkvi v Razvanju. Bog povrni vašo dobroto!

- Prihodnjo nedeljo, 6. aprila, se bo začel tradicionalni radijski misijon (na valovih radia Ognjišče). Letos ga bo vodil jezuit, p. Marko Rupnik.