1. postna nedelja - a

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V sredo bo ob 18.45 sestanek članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V želji približati vam Božjo besedo in vas vzpodbuditi za branje, bomo v postnem času, kot uvod v molitev pred Najsvetejšim, prebrali psalm. Na razpolago (na mizici pri vhodu v cerkev) imate tudi Hvalnice in večernice. Niso za prodajo, ampak so na voljo za molitev v cerkvi.

- Vse postne petke lepo vabljeni k pobožnosti  križevega pota, ki bo pol ure pred sveto mašo.

- V petek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. Tokrat se bomo pogovarjali o 4. poglavju Markovega evangelija, od 21. do 41. vrstice (Mr 4,21-41). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- Vsako postno nedeljo ob 15.00 vabljeni h križevemu potu na Ptujsko Goro. Ob 16.00 je sveta maša v baziliki.

- Pridružite se postni akciji 40 dni brez alkohola. Glavni namen akcije je opozoriti na posledice prekomernega uživanja alkohola ter izraziti solidarnost z vsemi, ki trpijo zaradi nasilja v družinah, nesreč v prometu in zaradi bolezni, ki so posledice alkohola ter spodbuditi ljudi k pravemu veselju in zabavi brez alkohola.

- Vabljeni na 19. postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours, ki bo od 4. do 5. aprila. Romali bomo v Milano, Sotto il Monte in v Padovo. Prijave zbiramo v župnišču le še danes. Cena romanja je 159,00 €. Več si lahko preberete na listih, ki so na polici s tiskom pri izhodu iz cerkve ali na www.aritours.si.