7. nedelja med letom

- Otroci imajo v tem tednu zimske počitnice. Želimo jim veliko lepih, razigranih in prijetnih trenutkov!

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V petek zvečer se  bo po sveti maši srečala biblična skupina. Tokrat se bomo pogovarjali o Markovem evangeliju, 4. poglavje, 1. do 20. vrstice (Mr 4,1-20). Lepo vabljen prav vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- Prihodnja nedelja  je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

- Vabljeni na 19. postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours, ki bo od 4. do 5. aprila. Romali bomo v Milano, Sotto il Monte in v Padovo. Prijave zbiramo v župnišču do 10. marca. Cena romanja je 159,00 €. Več si lahko preberete na listih, ki so na polici s tiskom pri izhodu iz cerkve ali na www.aritours.si.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče