- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Sestanek za starše prvoobhajancev, bo v sredo, 29. januarja, po večerni sv. maši v veroučni učilnici! Lepo vabljeni tudi k sveti maši!

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom DOLOMITI. O lepotah tega mogočnega gorskega masiva v Italiji nam bo ob enkratnih posnetkih pripovedoval CIRIL TOVŠAK. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 31. januarja 2014, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo je praznik Gospodovega darovanja – SVEČNICA. Pri sv. mašah bo blagoslov sveč (kupili jih boste lahko pred sv. mašo). Blagoslovljene sveče lahko prižgete na grobovih svojih dragih rajnih, ali ob »hudi uri«.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu in nedeljske nabirke bodo namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov.  Lepa hvala vsem za vsak vaš dar!

- Prihodnjo nedeljo bo po drugi sveti maši kratek koncert ženskega pevskega zbora Nove KBM, ki jih vodi naša organistka, gospa Petra Kozar - Bežan. Vabljeni.

- Cene verskih časopisov v letu 2014:

• - Ognjišče: 27,50 €
  • - Družina: 93,60 €
  • - Beseda med nami: 20,40 €
  • - Božje okolje: 26,40 €
  • - Mohorjeve knjige 45,00 €
  • - Mavrica: 35,00€
  • - Prijatelj: 11,70 €

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče
  • nova Mavrica

- V novem Ognjišču si lahko preberete

• Najin zakon poživljava z osredotočenjem na bistveno
  • Pot do Boga: »Čuječnost«
  • Priloga: Ksaver Meško, pevec dobrote in ljubezni
  • Mladi bi morali že med študijem razmišljati o zaposlitvi
  • Sodobna komunikacija – blagoslov ali prekletstvo?