2. nedelja po božiču

- Jutri je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam.

­- V torek je pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V sredo bo v naši župniji dekanijska rekolekcija (duhovna obnova), ko se bodo zbrali duhovniki dekanije Dravsko polje. Lepo vabljeni k sveti maši, ki bo ob 9.00.

­- Člani ŽPS vabljeni na sestanek, ki bo v sredo ob 18.45.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V petek zvečer bo po maši srečanje biblične skupine. Beremo drugo poglavje Markovega evangelija, 18. do 28. vrstica (Mr 2,18 - 28). Prav vsak je dobrodošel na našem srečanju!

- V soboto, 11. 1., bo med sveto mašo ob 18.00 v mariborski stolnici David Berglez skupaj z drugimi bogoslovci 1. letnika sprejel službo bralca – lektorja.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, in so zbrali kaj denarja, naj ga prinesejo ter položijo k jaslicam. Bogu hvala za njihovo dobroto.

- Mesec januar je mesec verskega tiska. Vsaka krščanska družina naj bi imela vsaj en verski list. Odločitev za redno prebiranje verskega tiska kot je: Družina, Ognjišče, ..., je odločitev za živost in trdnost naše vere, je odločitev, ki nam kaže pravo smer, ...

Najbolj praktično je, če imate verski časopis naročen na dom. Cene verskih časopisov v letu 2014:

- Ognjišče: 27,50 €

- Družina: 93,60 €
- Beseda med nami: 20,40 €
- Božje okolje: 26,40 €

- Mohorjeve knjige 45,00 €
- Misijonska obzorja: 9 €

- Prijatelj: 11,70

¿ Danes je prva nedelja v mesecu, zato lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo ...