Nedelja svete Družine

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek, na zadnji večer leta, se bomo pri večerni sv. maši zahvalili za vse podeljene darove, ki smo jih v tem letu prejeli od Boga.

- V sredo je novo leto in praznik Marije, Božje matere. Pri svetih  mašah bomo Boga prosili za blagoslov v novem letu. Hkrati je ta dan tudi svetovni dan miru. Molimo za mir v družinah, naši okolici, za mir v domovini in v svetu.

- Ne pozabimo, da so v tem tednu prvi četrtek, petek in sobota. Dnevi prošnje za nove duhovne poklice in češčenja Jezusovega in Marijinega Srca. Lepo vabljeni k svetim mašam.

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke namenjene vzdrževanju cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

- Iskrena hvala vsem, ki ste postavljali in pomagali pri ureditvi jaslic ter drevesc v cerkvah. Hvala tudi pevcem ter vsem ostalim, ki ste kakorkoli pripomogli k doživetemu obhajanju božičnega praznika.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, in so zbrali kaj denarja, naj ga prinesejo ter položijo k jaslicam. Bogu hvala za vašo dobroto.

Celoletna naročnina na verski tisk:  - Ognjišče: 27,50 €

- Družina: 93,60 €