2. adventna nedelja - Brezmadežna

-  V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V sredo bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Vabljeni!

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom PROSTOVOLJKA NA MADAGASKARJU. O bivanju v misijonu in o vtisih s tega afriškega otoka nam bo pripovedovala MOJCA ARBEITER  iz Slovenske Bistrice . Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 13. decembra 2013, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Denar, ki ga boste prihodnjo nedeljo darovali pri svetih mašah, bo namenjen za pomoč pri gradnji novega župnišča (staro se je zrušilo) v Lovrencu na Dravskem polju.  Bog povrni vašo dobroto.

- V adventnem času povabljeni k skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo naša srca v zakramentu sv. spovedi. Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo ali takoj po njej.

- Priporočamo vam, da pravočasno naberete mah za jaslice. Če kdo more, naj ga prinese tudi za jaslice v cerkvi! Bog povrni!

- Na voljo je Družinska pratika (5,20 €) in Marijanski koledar (2,00 €). Kupite ju v župnijski pisarni ali v cerkvi.

- V vsako verno družino spada vsaj en verski časopis. Najbolj praktično je, če imate verski časopis naročen na dom.

- Ognjišče: 27,50 €

- Družina: 93,60 €