32. navadna nedelja

- V Reki smo pričeli z veroukom. Urnik je objavljen na spletni strani naše župnije. Starši otrok iz 1. razreda in tistih, ki verouka še niso obiskovali, morajo prijaviti svoje otroke. Prijavnice dobite v župnišču ali pri verouku v Reki.

- V sredo bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V četrtek po večerni sv. maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom POMPEJI, MESTO POD PEPELOM. O tem starorimskem mestu, ki je umrlo pod vulkanom Vezuv, nam bo pripovedovala dr. Julijana Visočnik, naša rojakinja iz Reke. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 15. novembra 2013, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- DUHOVNO IN STROKOVNO USPOSABLJANJE ŽUPNIJSKIH ANIMATORJEV ZA DUHOVNE POKLICE za dekanijo Dravsko polje bo v soboto, 16. novembra 2013 od 9.00 do 12.00 v župnišču v Hočah. Srečanje je namenjeno župnikom in župnijskim animatorjem za duhovne poklice, drugim župnijskim sodelavcem - zlasti članom ŽPS, članom Molitvene zveze in drugim molivcem za duhovne poklice ter vsakemu verniku, ki je pripravljen prispevati svoj delež z molitvijo in delom za duhovne poklice v župniji.

Dnevni red srečanja:
  - 9.00 Uvodna molitev in predavanje

- 10.00 Delo po skupinah

- 10.45 Skupen pogovor - plenum

- 11.15 Predstavitev projektov za duhovne poklice v okviru CDP

- 11.30 – 12.00 molitev za duhovne poklice

- V Mariboru bodo Nikodemovi večeri s skupnim naslovom  Blagor čistim v srcu od 18. do 21. novembra, vedno od 19.30 do 21.30 v škofijski avli.

Teme:

-  ponedeljek: Spolnost – visoka pesem ljubezni;

- torek: Zakonska spolnost – med spoštovanjem in zlorabo;

- sreda: Zakaj ne, če se imava rada?;

- četrtek: V okovih spolne zasvojenosti.

- Aritours vabi na predbožično romanje »Romantično praznični Steyr in Christkindl«. Romanje bo v soboto, 7. decembra. Cena je 39,00 €. Prijavite se v župnišču.