24. navadna nedelja

- Prihodnja nedelja je Slomškova, zato ste lepo vabljeni na praznovanje, ki bo v Novi Cerkvi pri Vojniku. Ob 15.00 bo molitvena ura in ob 16.00 slovesna sveta maša, ki jo bo ob somaševanju duhovnikov daroval celjski škof dr. Stanislav Lipovšek.

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pridi in poglej  V torek, 17. 9. 2013, nadaljujemo po večerni sveti maši s srečanji skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje o  Padcu od strani 112 do 123. Pridite, da se skušamo poglobiti v vprašanje duhovnega boja, ki spremlja človeštvo.  V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom POGLED OD ZGORAJ. Dekan Alojz Petrič bo razmišljal ob posnetkih naših krajev iz letala. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 20. septembra 2013, ob 18.45. Lepo vabljeni!

¿ V soboto, 21. septembra, bo v Stični vseslovensko srečanje mladih. Prispevek za vožnjo je 5,00€ (cena je 8,40€). Odhod ob 7. uri zjutraj. Prijavite se g. župniku. Prijava je sprejeta, ko je oddan prispevek za vožnjo.

- Prihodnjo nedeljo vabljeni v Slivnico, kjer bo ob 15.00 dekanijsko srečanje cerkvenih pevskih zborov.

- Vabljeni na župnijsko romanje na Trsat, ki bo v soboto, 19. oktobra 2013. Prijavite se v župnišču. Ob prijavi plačate 15,00 € za prevoz. Za kosilo (v Postojni) in morebitno vstopnino na Trsatu poravnate na avtobusu.

- Od 28. decembra 2013 do 1. januarja 2014  bo v Strasbourgu (Franci-ja), potekalo evropsko srečanje mladih. Mladi, prijavite se do 20. novembra 2013 (http://www.drustvo-skam.si/esm/prijavnica.php)

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • nova revija Magnifikat (4,90 €)