Vnesite vaš naslov

- Jutri, 9. septembra, se začne verouk. Otroci naj imajo s seboj podpisano veroučno spričevalo ter denar za učbenik, delovni zvezek in prispevek za verouk. Ta znaša 20,00 € za vsakega veroučenca. Hvala za razumevanje! Urnik verouka, cenik veroučnih učbenikov ter katehtsko pismo je na spletni strani župnije, dobili pa ga bodo tudi veroučenci pri verouku.

­ - V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V sredo bo ob 19.45 redno srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

­- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V soboto, 14. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Geslo je  "Poklicani in poslani!"

- ob 8.30: molitvena ura za duhovne poklice v baziliki, sočasno po romarski poti skavti vodijo križev pot, sočasno v Frančiškovi dvorani srečanje za ministrante in mlade

- ob 9.30: péte litanije Matere Božje v baziliki

- ob 10.00: maša – vodi škofijski kancler Janez Lesnika

- V soboto, 21. septembra, bo v Stični vseslovensko srečanje mladih. Prispevek za vožnjo je 5,00€ (cena je 8,40€). Odhod ob 7. uri zjutraj. Prijavite se Žigu Doberšku Manci Pišek ali g. župniku. Prijava je sprejeta, ko je oddan prispevek za vožnjo.

- Vabljeni na župnijsko romanje na Trsat, ki bo v soboto, 19. oktobra 2013. Po ljudskem izročilu se je leta 1291 na mestu današnje cerkve pojavila Nazareška hišica Svete Družine. Na Trsat naj bi jo prinesli angeli, kjer naj bi ostala do leta 1294, ko so jo angeli prenesli v Loreto, kjer je še danes.  Prijavite se v župnišču. Ob prijavi plačate 15,00 € za prevoz. Za kosilo (v Postojni) in morebitno vstopnino na Trsatu poravnate na avtobusu.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • nova revija Magnifikat (4,90 €)