22. navadna nedelja

Z veroukom začnemo v tednu od 9. septembra dalje. To bo hkrati prva ura verouka. Otroci naj imajo s seboj podpisano veroučno spričevalo ter denar za učbenik, delovni zvezek in prispevek za verouk. Ta znaša 20,00 € za vsakega veroučenca. Brez tega prispevka župnija finančno ni sposobna pokriti stroškov, povezanih z veroučno šolo. Hvala za razumevanje! Urnik verouka, cenik veroučnih učbenikov ter katehtsko pismo je na spletni strani župnije.

-  V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V soboto, 14. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Geslo je  "Poklicani in poslani!"

- V STIČNI bo vseslovensko srečanje mladih V soboto, 21. septembra. Prispevek za vožnjo je 5,00€ (cena je 8,40€). Odhod ob 7. uri zjutraj. Prijavite se Žigu Doberšku, ali Manci Pišek ali župniku. Prijava je sprejeta, ko je oddan prispevek za vožnjo.

- Vabljeni na župnijsko romanje na Trsat, ki bo v soboto, 19. oktobra 2013. Prijavite se v župnišču. Več informacij bo v prihodnjem Zvonu.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče

- V novem Ognjišču lahko preberete:

• 5 prioritet zakonskega poslanstva
  • Drugačne šole za drugačne mlade
  • Vsak naj s svojim življenjem slavi Boga
  • Ob koncu časov bo treba na zagovor k »Šefu«