Nedelja svete Trojice

- Otroci in ostali, še v tem tednu lepo vabljeni k šmarnicam. Zaključek bo v petek, 31. maja.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek, 30. maja, je praznik svetega Rešnjega Telesa in Krvi -  za kristjane eden največjih praznikov. »To je kruh za življenje sveta«, je dejal Jezus. Za ta velik dar se bomo zahvalili na sam praznik s svetima mašama, ob 10.00 in zvečer ob 19.00 v župnijski cerkvi. Zunanjo slovesnost tega praznika bomo obhajali s slovesno evharistično procesijo po večerni sveti maši. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vsak vaš dar.

- V Skupnosti katoliške mladine želijo mladim omogočiti izkušnjo zdravega in dejavnega življenja v skupnosti, da bi rasli za polnost življenja v družinskem in družbenem okolju. Zato že šesto leto pripravljajo Poletno šolo skupnosti na otoku Kaprije pri Šibeniku. Informacije in prijave na  http://www.drustvo-skam.si/kaprije/index.php

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče

- V novem Ognjišču si lahko preberete:

• Slovence bi morala združevati skrb za iskanje poti za izhod iz krize (pogovor z dr. Rosvito Pesek)
  • Poživiva najin zakon z načrtovanimi izleti
  • Otok Gozo
  • Pogled v denarnico – si finančno pismen?
  • Berite Sveto pismo