Oznanila na 28. navadno nedeljo

- Lepo vabljeni k molitvi rožnega venca. Molimo ga vsak dan pol ure pred mašo in tako podpiramo našo župnijsko občestvo. Vzemimo si čas, da vsaj enkrat v tem mesecu, če ne že večkrat, izkažemo duhovno pripadnost tudi Mariji, ki nas neprestano varuje.

PRIDITE IN POGLEJTE. V letu vere »bomo odrinili na globoko« in se ob Katekizmu Katoliške cerkve poglabljali v verske resnice. Prvo srečanje skupine bo v torek, 16. oktobra 2012,  ob 18.45 v župnišču (po večerni sveti maši). S to razmišljujočo pogovorno skupino želimo poglabljati svojo vero in iskati pot do nje ob številnih vprašanjih, ki nam jih poraja življenje v Bogu. Srečanja bodo enkrat mesečno, in sicer tretji torek zvečer. Prisrčno vabljeni!

- V četrtek, po sveti maši, tiha molitev pred Najsvetejšim.

Kolpingovo združenje Slovenije vabi na predavanje nadškofa dr. Franca Krambergerja z naslovom: Anton Martin Slomšek na poti k svetništvu. Predavanje bo v Kolpingovem domu v četrtek, 18. oktobra 2012 ob 19.00 uri.

-  Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom DOŽIVETJA PO ANGLIJI. O popotovanju po tej znani – pa vendar ne tako domači deželi - nam bo ob projekciji pripovedoval DARKO KUKOVEC iz Ruš. Dobimo se v župnišču v petek, 19. oktobra 2012,  ob 18.45.  Lepo vabljeni!

- V soboto, 20. oktobra, vabljeni v  Maribor na Ritem duha – festival sodobne ritmične glasbe, ki ga prireja Salezijanski mladinski center Maribor v sodelovanju z radiem Ognjišče. Festival bo ob 19.45 v dvorani zavoda Antona Martina Slomška v Mariboru. Več si lahko preberete na http://www.ritemduha.net/

- Mladinski pevski zbor Stična vabi na koncert sodobne krščanske glasbe, ki bo 23. oktobra ob 18.30 v mariborski stolnici.