Oznanila

-  V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­-  V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. septembra, na praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Lepo vabljeni.

Začetek molitve bo ob 8.30 uri sočasno na dveh različnih krajih:

1. V baziliki bo MOLITVENA URA - zlasti za starejše, ki težje dalj časa stojijo.

2. Pri križu ob vznožju romarske poti se začne KRIŽEV POT .

Medtem bo v Frančiškovi dvorani srečanje za ministrante in mlade.
Ob 9.30 bodo v baziliki pete litanije Matere Božje z blagoslovom.
Ob 10.00 bo sveta maša, ki jo bo daroval nadškof metropolit dr. Marjan Turnšek. Med sveto mašo bo bogoslovec petega letnika sprejet med pripravnike za diakonat in prezbiterat. Pri maši posebej sodelujejo duhovniki, ministranti in verniki iz Ptujsko-Ormoškega naddekanata.

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 10. septembra. Urnik je v prilogi (Katehetsko pismo) tega glasila, na spletni strani župnije ter na oglasni deski pred cerkvijo v Hočah in v Razvanju.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 15. septembra. Poromali bomo v Mokronog, kjer bomo imeli sv. mašo. Priložnost bo tudi za sv. spoved. Ustavili se bomo še v Brežicah in Brestanici. Prijave, do zapolnitve dveh avtobusov, zbiramo v župnišču. Ob prijavi plačate 10,00, ostalo  na avtobusu.

- Stična mladih 2012 - »Veselite se v Gospodu, zmeraj!« (Flp 4,4) Vsi srednješolci, študenti in mladi v poklicih ste vabljeni, da v Stični 15. septembra skupaj praznujemo sloven-ski dan mladih!

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na kavico, čaj in pecivo.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče