Oznanila od 23. do 29. julija

­ - Danes je Krištofova nedelja, ko se posebej Bogu zahvalimo za varstvo v prometu  in v zahvalo darujemo dar za misijonska vozila. Svoj dar lahko oddate v nabiralnik ob izhodu iz cerkve. Bog povrni.

- Prihodnjo nedeljo bo v Razvanju po sveti maši ob 9.00 telovska procesija. Lepo vabljeni!

- Župnijski urad sv. Marije v Puščavi vabi na romarski shod, ki bo na god sv. Ane in Joahima, v četrtek, 26. julija. Sv. maše bodo ob 7.00, 9.00 in slovesna ob10..00. Enako se vse ponovi na Anino nedeljo, 29. julija in na praznik Marijinega vnebovzetja, v sredo, 15. avgusta.

- Krajevna organizacija Rdečega križa Hoče v sodelovanju z Območnim združenjem Rdečega križa Maribor in Centrom za transfuzijsko medicino UKC Maribor organizira v  ponedeljek, 6. avgusta 2012   od 7.00  do 9.00  ure v prostorih Osnovne šole  Dušan Flis v Hočah krvodajalsko  akcijo.Potreba  zdravstva po tej nenadomestljivi življenjski tekočini je v teh poletnih mesecih še posebno velika, zato Vas vabimo da s svojo darovano  krvjo  pomagate reševati zdravje in življenje tistim, ki jo potrebujejo. Pred odvzemom krvi Vas bo  zdravstvena ekipa UKC -  CTM pregledala. Pričakujemo, da se boste našemu vabilu odzvali in Vas lepo pozdravljamo !