Oznanila

od 28. maja do 3. junija

Prvoobhajanci, njihovi starši, drugi otroci in vsi ostali ste lepo vabljeni k šmarnicam še v zadnjem tednu meseca maja.

Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota. Na prvi četrtek molimo za duhovnike in duhovne poklice ter za družine, prvi petek je namenjen češčenju Jezusovega srca, prva sobota pa češčenju Marijinega srca.

V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

KUD Hoče vabi na letni koncert Veselo poletje, ki bo v petek, 1. junija 2012 ob 19.00 v dvorani Kulturnega doma v Hočah. V programu bodo sodelovali: Pohorski rogisti, tamburaši Hoče, mešani pevski zbor KUD Hoče, učenci OŠ Hoče in mešani pevski zbor KUD Bezena. Po koncertu bo družabno srečanje in pogostitev. Prisrčno vabljeni!

RK Hoče vabi v soboto, 2. 6. 2012, med 7. in 10. uro v Kulturni dom Hoče na merjenje krvnega tlaka, holesterola in krvnega sladkorja (cena je 5,00 ‚Ź). Pridite tešči.

Prihodnjo nedeljo bo pri sveti maši ob 10. uri 32 otrok prejelo prvo sveto obhajilo. Do sedaj so se z Jezusom pogovarjali v molitvi, mu prisluhnili pri sv. maši, ga slutili v ljubezni očeta in matere. Pri prvoobhajilni slovesnosti pa se bodo z Njim srečali na poseben način; kot evharistični dar ga bodo sprejeli v svoja srca. Podpirajmo jih s svojo molitvijo! Klopi v cerkvi bodo rezervirane tudi za starše. Hvala za razumevanje!

Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov v naši župniji. Bog povrni vaš dar!

Družine, vabljene na 6. festival družin, ki bo v nedeljo, 3. junija 2012, na Rogli. Več o tem si lahko preberete na www.festival-druzin.si.

Društvo SKAM vabi mlade na poletne tedne v Taizeju in Poletno šolo skupnosti Kaprije. Več o tem si lahko preberete na spletnem naslovu www.drustvo-skam.si.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi srečanja starejših faranov.

Zakonski jubilanti in birmanci, ki še niste vzeli fotografij: čakajo vas v pisarni. :)

Na polici s tiskom je na voljo:

nova Družina novo Ognjišče

V novem Ognjišču lahko preberete: Maše ne znamo prenesti v naše vsakdanje življenje - Gost: dr. Ivan Štuhec - Priloga: bogoslužne posode - Ljubezen ne pozna državnih meja.