Oznanila

od 14. do 20. maja

Jutri, v ponedeljek, v torek in v sredo so pred praznikom Gospodovega vnebohoda prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja. V ponedeljek po sv. maši bodo v Hočah litanije vseh svetnikov, pri Križni kapeli v torek, v Razvanju pa v sredo.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Vabljeni k sv. mašam. Pri Križni kapeli bo sv. maša ob 10.00.

Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer S KOLESOM OB DONAVI. Z besedo in sliko nam bosta svojo kolesarsko turnejo po Avstriji predstavila NENAD IN ANA BARTOL. Dobimo se v hoškem župnišču v petek, 18. maja 2012, ob 20.00. Lepo vabljeni!

V soboto bo ob 10.00 slovesnost svete birme. To je praznik za vso župnijo, zato lepo vabljeni!

Otroci, mladi in tudi vsi ostali, lepo vabljeni vsak dan ob 19.00 k sveti maši in šmarnicam.

Prispele so fotografije zakonskih jubilantov. Dobite jih lahko v župnijski pisarni.

Župnik