Oznanila

od 7. do 13. maja

Mariboru bo danes popoldan, 6. maja 2012, potekalo srečanje molivcev za duhovne poklice mariborske nadškofije. Program: ob 15.15 molitvena ura; ob 16.00 maša, ki jo bo daroval mariborski nadškof metropolit dr. Marjan Turnšek, sodelovali pa bodo molivci iz različnih župnij; po maši bo do 18.00 program v Sinajevi dvorani.

V torek pol ure pred sveto mašo,vabljeni k molitvi rožnega venca.

V sredo bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Vabljeni!

V četrtek, 10. maja, začenjamo birmansko devetdnevnico. Vsak dan se bodo birmanci zbirali pri večerni sveti maši ter prosili Svetega Duha za njegove darove. Spoštovani starši, botri in vsi verniki, podprimo jih z molitvijo.

V baziliki Marije Zavetnice na Ptujski Gori bo v soboto, 12. maja 2012, potekal osmi mednarodni Marijafest, ki bo posvečen umrlemu misijonarju in glasbeniku minoritu p. Mihi Drevenšku (1946€“2011). Program se bo začel ob 17.00 z nastopom urednika mesečni-ka Ognjišče mag. Božidarja Rustje in pevske skupine Frančiškova skupina Nazarje. Tekmovalni del prireditve, ki ga bo neposredno prenašal Radio Ognjišče, se bo začel ob 18.00.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi srečanja jubilantov!

Župnik

!