Oznanila

od 30. aprila do 6. maja

V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

V mesecu maju ne bo ob četrtkih tihe molitve pred Najsvetejšim.

V MAJU LEPO VABLJENI K ŠMARNICAM. Letos bomo brali šmarnice z naslovom Mati resnične ljubezni, daj nam pogum, avtorice Majde Strašek Januš. Namenjene so predvsem otrokom, šolarjem, zanimive bodo tudi za odrasle. Otroci, navdušite se za zvesto obiskovanje šmarnic. Starši, vaša spodbuda in zgled sta pri tem zelo pomembna.

Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

Prihodnjo nedeljo bo v naši župniji srečanje zakonskih jubilantov. Prijavljeni pari se zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.45. Ob 10.00 bo sveta maša in po njej kratko druženje in agape v veroučnih učilnicah.

Prihodnja nedelja bo prva nedelja v mesecu, zato bodo nabirke pri mašah namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

V soboto, 12. maja 2012, bo na Ptujski Gori že 8. Marijafest. Več si lahko preberete na plakatu pred župnijsko cerkvijo.